fbpx

«Drevos»

Виробництво та продаж коптильного обладнання для дому, дачі та бізнесу

Про проєкт:

З 2015 року «Drevos» виробляють та продають коптильне обладнання, для дому, дачі та бізнесу. За допомогою якого ви зможете коптити натуральним способом без хімії та рідкого диму.

Вони успішно продають свої товари по всій Україні, країнах Європи та СНД. Також надають гарантію на свою продукцію – 1 рік!

Точка А

Компанія звернулася до нас наприкінці січня – початку лютого 2022 року, за послугами таргетованої реклами, для збільшення продажів, охоплень та впізнаваності бренду.

Також був повністю неактивним обліковий запис Facebook і потрібно було його “розкачати”. Усі акаунти компанія вела самостійно.Також ми помітили деякі помилки у сайті та допомагали їх вирішити, та зацікавили їх пропозицією зайнятись SEO оптимізацією сайту.

Завдання

На початку головна задача була — продовжити роботу з ціною заявки не вище, ніж була раніше, а саме 3-5 $. Ми не встигли розпочати роботу, як трапилось повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Клієнт продовжив співпрацю наприкінці квітня – початку травня.

Першочерговими задачами стали: 

 • 1. Відновити активність в акаунті та підвищити охоплення;

 • 2. Спробувати зробити перші прямі продажі та зрозуміти, чи готові люди купляти коптильні під час війни. У перспективі вийти на показники, які були до війни.

что такое lsi-копирайтинг

Сервіси / Технології

Стратегія

Покращення показників залученості аудиторії

 • Запустили рекламу з ціллю “Взаємодії”, щоб публікації акаунту набирали більше охоплення та збирали реакції, тим самим залучати нову аудиторію до акаунту та спровокувати покращення аналітики всередині акаунту. Як наслідок пости та сторіс акаунту почнуть частіше показувати підписникам;

 • Запуск реклами з ціллю “Повідомлення у Direct”. Брались пости, які вже опубліковані в акаунті, щоб також покращувати показники;

 • Налаштування промотування публікацій Instagram-акаунту. Окрім запитів на покупку товару, також підвищували охоплення постів та акаунту + підвищували взаємодії з контентом.

Тестування ніші на ринку та отримання запитів на покупку товару

 • Налаштування промотування публікацій Instagram-акаунту. Запускались з ціллю “Повідомлення”. У рекламі демонстрували конкретну модель коптильні;

 • Налаштування реклами з ціллю “Повідомлення у Direct”. Для отримання запитів на покупку товару. Також використовували пости, які були опубліковані в акаунті.

 • Налаштування реклами з ціллю “Повідомлення у Messenger”. За аналізом аудиторії, у Фейсбуці чимало наших потенційних покупців;

 • Тестування реклами на сайт. Переведення аудиторії на сайт, де вони можуть отримати більше інформації про товар, та залишити заявку на покупку.

Аудиторії

Жінки та чоловіки України віком 25 – 50 років, які мають такі інтереси:  Земельный участок, Огородничество, Обустройство дома, Сад, Садовый домик, Дом, Пригород, Коттедж или Газон

Чоловіки України віком 25 – 50 років, які мають такі інтереси: Поплавок рыболовный, Рыболовство, Рыбалка, Охота, Катушка рыболовная, Спортивное рыболовство, Трофейная охота, Рыболовная сеть, Удочка или Охота на лис

Чоловіки та жінки України віком 25 – 50 років, які мають такі інтереси: Гриль, Стейк, Рыба, Копчение, Приготовление на гриле, Smoked meat или М’ясо

Чоловіки та жінки України віком 25 – 50 років без вказівки інтересів

что такое lsi-копирайтинг

Работа над проєктом

Цього місяця ми встигли протестити рекламу за 4 цілями:

 • 1. Повідомлення в Direct

 • 2. Повідомлення в Messenger

 • 3. Залучення для публікацій

 • 4. Конверсії на сайті

что такое lsi-копирайтинг

Реклама з метою “Конверсії на сайті” була запущена на 4-му тижні, але, пропрацювавши 7 днів, була зупинена у зв’язку з тим, що тоді ми не могли нормально відслідковувати аналітику з рекламної кампанії. А саме:

 • Сайт чомусь не передавав в інші системи про ютм-мітки, з яких надходить заявка

 • Дані за кількістю лідів у рекламному кабінеті та в пікселі відрізнялись.

Що зараз зроблено для реклами на сайт (у перший місяць):

 • У Пікселі створили додаткову індивідуальну конверсію для відстеження тих, хто переходить на сторінку подяки після того, як залишив заявку.

Наприкінці місяця створили каталог товарів у Фейсбук, щоб була можливість запускати рекламу за каталогом товарів та робити динамічний ретаргетинг.

Результат

У всіх рекламних кампаніях використовували пости, опубліковані в інстаграм акаунті / на сторінці Фейсбук.

Реклама на повідомлення в Direct дала добрі результати.

Рекламний бюджет: 925$
Отримано цільових заявок: 671
Продаж: 6
Вартість заявки: 1,38$
Вартість продажу: 154$
Середній чек: 481$
ROAS: 312%

Реклама на повідомлення в Messenger теж принесла непогані результати, хоч і без продажу з нових запитів

Було витрачено: 179,26 $

Отримано запитів: 218

Вартість запиту: 0,82 $

Показники інстаграм облікового запису за місяць (порівняно з попереднім місяцем):

Охоплення: 318000 осіб (+6651%)

Взаємодії: 5894 (+3138%)

Підписники: 539 нових, 196 відписалося.

Обліковий запис виріс на 343 підписників

что такое lsi-копирайтинг

Виcновки

У першому місяці ми отримали 561 запит на покупку товару, 8 з яких купили коптильні. Вартість запиту становила 1,25$.Ми побачили, що сайт не давав запити, тому у подальшому запропонували зробити адаптацію сайту. Робота з компанією «Drevos» продовжується, і навіть масштабується, зараз активно працюємо над іншими сайтами компанії , але про це вже в наступному кейсі 🙌

А якщо вам також потрібно налаштувати таргетовану рекламу для вашого бізнесу, просто залиште заявку нижче 👇