fbpx

«DREVOS»

Виробництво та продаж коптильного обладнання для дому, дачі та бізнесу

ПРО ПРОЄКТ:

«DREVOS»  ™ має власне виробництво коптилень у Харкові. Компанія давно на ринку України, тому вже має впізнаваність бренду та довіру покупців.

До повномасштабного вторгнення реалізовували товар по країнах СНД та Англії, після 24 лютого сконцентрувались на продажі в Україні та Європейських країнах. В асортименті «DREVOS» має 10 варіантів коптилень, як для домашнього застосування, так і для виробництва.

Точка А

Клієнт звернувся до нас наприкінці січня – початку лютого 2022 року. До нас таргетовану рекламу налаштовувала інша агенція, але зі своїх причин клієнт шукав нового підрядника. Тому вже протягом 6-ти місяців ми співпрацюємо, бо у нас вийшло добре налагодити роботу.

В перший місяць ми тестували варіанти, а наступні ми вже працювали на результат. Також активно займаємось актуалізацією сайтів компанії та допомагаємо у SEO просуванні.

Завдання

Усі головні задачі та стратегію, ви можете подивитись у першому кейсі «DREVOS» (тут ми розповіли про перший місяць співпраці).

Зараз трішки нагадаємо:

  • На початку головна задача була — продовжити роботу з ціною заявки не вище, ніж була раніше, а саме 3-5 $. Ми не встигли розпочати роботу, як трапилось повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Клієнт продовжив співпрацю наприкінці квітня – початку травня.

Далі, головна задача над якою ми зараз багато працюємо – це вихід на ринок Європи. Але тут не так просто, бо часто при такому бажанні знайдеться купа проблем та роботи, але для нас це не проблема 😉

Труднощі у роботі

При виході на Європейський ринок у клієнта була надія, що усе буде працювати так, як і на ринку України. Але рекламу ми не запустили, бо почали переробляти сайти та контент під європейців. Також почали працювати над впізнаваністю бренду;

У жовтні ми почали давати найдешевшу вартість цільового запиту, менше ніж 1$, але у країні почались масові відключення електроенергії та відділ продажів клієнта почав не справлятися з обсягом роботи, тому покупок ставало менше, конверсія з заявки у покупку падала, а вартість покупки почала зростати.

Сервіси / Технології

Робота над проєктом наступні 5 місяців. Таргетована реклама.

  • Створення унікального рекламного контенту (креативів);

  • Створення унікального рекламного контенту (креативів);

  • Налаштування промотування публікацій Instagram-акаунту;

  • Налаштування реклами з ціллю “Повідомлення у Direct”;

  • Налаштування реклами з ціллю “Повідомлення у Messenger”;

  • Налаштування реклами з ціллю “Заповнення Lead-Form”;

  • Налаштування реклами з ціллю “Конверсії на сайті”;

  • Тестування рекламних кампаній з повідомленнями, lead-form та конверсіями на сайти на країни Європи;

  • Робота з Look-a-like аудиторіями та ретаргетингом.

Серпень. 4-й місяць роботи.
Працювала реклама з цілями:
1. Конверсії на сайті;
2. Заповнення Lead-Form;
3. Промоути публікацій у Instagram;
4. Повідомлення в Direct;
5. Повідомлення в Messenger

За місяць було отримано:
Лідів: 1262
Продаж: 50
Вартість ліда: 2,26 $
Вартість продажу: 56,96 $
ROI = 921%

что такое lsi-копирайтинг

Висновки за 6 місяців роботи

За пів року ми отримали 5935 цільових запитів, 165 з яких купили товар. Вартість цільового запиту становить 1,73$, що нижче, ніж влаштовувало клієнта у довоєнний період. Навіть у скрутні часи таргетована реклама дає результат 😏 

Продовжуємо співпрацювати з клієнтом і надалі. Ведемо роботу з таргетом та з сайтами, які орієнтовані на різні ринки 😎

А якщо вам також потрібно налаштувати таргетовану рекламу для вашого бізнесу, просто залиште заявку нижче 👇