fbpx

ТЕП

інтернет магазин текстильної промисловості

Про проект

Компанія-лідер українського ринку текстильної промисловості, яка відома якістю продукції, що випускається в країнах СНД. З моменту заснування у 1996 році компанія міцно зайняла нішу у виробництві домашнього текстилю. У них власне виробництво та кілька різних брендів. Вони пропонують товари різного цінового діапазону. Випускають унікальні товари, щорічно поповнюючи колекцію новими продуктами, мають найбільший асортимент в Україні.

Точка А

До нас вже були налаштовані рекламні кампанії Google на роздріб з невеликими помилками, через які проскакувало сміття. Також були рекламні кампанії у таргетованій рекламі з помилками та без системного тестового періоду.

Задачі

 • Переробити рекламні кампанії з доопрацюваннями та розширенням семантичного ядра, запустити оптовий напрямок у Google рекламі. Також стимулювати роздрібний продаж у таргетованій рекламі.

Сервіси / Технології

Робота над проектом

Google

– Налаштовуємо пошукову рекламу на опт під перелік товарів: подушки, ковдри, постільна білизна та ін.

– Налаштовуємо ремаркетинг – це повернення тих відвідувачів, які не вчинили цільову дію та пішли з сайту.

– Запускаємо КМС за ключовими словами. Також підбиратимуться і тестуватимуться різні аудиторії.

Таргетована реклама

 • Налаштовуємо трафік на існуючу сторінку (або нову).
 • Налаштовуємо та тестуємо лід форму.
 • Створюємо опитувальник та тестуємо його.
 • Налаштовуємо трафік на інстаграм використовуючи на креативах зображення з категорій, що найбільш купуються на сайті.
 • Налаштовуємо рекламу відразу на повідомлення в direct інстаграму.

Стратегія

 • Google B2B (Гіпотеза)

  1. Запустити пошукову рекламу із запитами на опт/дропшиппінг.

  2. Паралельно протестувати кмс з такими інтересами як: аудиторії за конкурентами / особливі аудиторії за намірами / ключові запити.

  3. КМС у gmail з такими аудиторіями як: особливі аудиторії за намірами / ключі.

 • Таргетована реклама B2B (Гіпотеза)

  1. Для отримання заявок використовувати Лід форми (це внутрішні можливості фейсбуку та інстаграму).

  2. Використовувати квіз опитувальник: – Інтереси: Адміністратори сторінок із звуженням під інтереси подушки, ковдри, постільна білизна та простирадла / малий та середній бізнес та індивідуальний підприємець із звуженням під інтереси подушки, ковдри, постільна білизна та простирадла.

 • Google B2C (Гіпотеза)

  1. Запустити пошукову рекламу із загальними запитами та брендованими.

  2. Запустити товарну рекламу.

  3. Запустити ремаркетинг.

 • Таргетована реклама B2С (Гіпотеза)

  1. Для отримання заявок використовувати стратегії як: – трафік на сайт;

  – Трафік на instagram;

  – Повідомлення в direct instagram;

  – Конверсії на сайт.

Результат

Google B2B – Після першого тижня відкрути залишили ті кампанії, які давали найбільший результат із найменшою вартістю та наголосили на них.

Таргетована реклама B2B – Після першого тижня викрутки виходячи зі статистики та зворотного зв’язку було зрозуміло, що гіпотеза спрацювала в обох випадках і ми продовжили працювати по обох напрямках. Коли лід форми стали явно програвати за результатами, було вирішено зупинити їх, продовжити роботу лише за квіз без збільшення бюджету.

Google B2C – Після першого тижня відкрути було видно, які з кампаній показують найкращий результат: товарна і пошукова брендована. Було прийнято залишити їх та ремаркетинг.

Таргетована реклама B2С– Після тестів можливих підходів, виходячи з цифр, було прийнято рішення зупинити всі рекламні кампанії. Зайнятися упаковкою профілю інстаграм з найбільш маржинальними товарами (постільна білизна) і після цього продовжити роботу з B2C.

Висновки

Стояло завдання максимально протестувати лідогенерацію на роздріб. Після чого зайнялися оптом та дропшипінгом. Нам ставили бажаний KPI у вигляді 280 заявок, за підсумком ми отримали 305 з таргету перший кабінет / гугл 155 / таргет другий кабінет 282 – разом 742 ліди на місяць.