fbpx

ТЕП

інтернет магазин текстильної промисловості

Про проект

Інтернет-магазин «ТЕП» є офіційним представником компанії ТОВ ВКФ «Балакком» – лідера українського ринку текстильної промисловості та бренду, який відомий якістю продукції в країнах СНД та Далекого Зарубіжжя. З моменту заснування у 1996 році компанія міцно зайняла нішу у виробництві домашнього текстилю.

что такое lsi-копирайтинг

Точка А

Спочатку клієнт звернувся до нас за послугами маркетингу (SEO, таргетована реклама і контекстна). Наш SEO фахівець надіслав редагування у відділ розробники і з цього почалася наша подальша робота. Ми знайшли багато помилок, які були залишені минулими програмістами, також виділили ряд редагувань по дизайну. Наочно показавши клієнту, які моменти варто виправити для хорошої роботи сайту, ми запропонували свої послуги. Після брифінгу клієнт погодився з пропозиціями і ми зайнялись дизайном сайту і правками всіх помилок.

Задачі

 • Перепідключення шрифтів;

 • Розробка нового дизайну для сайту;

 • Верстка та натяжка нового дизайну;

 • Написання модулів сео;

 • Правка відпрацювання особистого кабінету;

 • Правка синхронізації товарів;

 • Додавання нових номерів;

 • Додавання фіду товарів;

 • Виправлення урлів у хедері;

 • Формування пошти хостингу;

 • Коректне перенесення 3-х сайтів на інший хостинг з відстеженням помилок сайту.

Сервіси / Технології

Работа над проектом

Виходячи з поставлених завдань та знайдених помилок, ми зробили висновок, що роботи з цього проекту буде чимало. З основних – це вирішення минулих та спливаючих проблем.

Були складнощі з оптимізацією сайту. Минулий розробник, видалив половину функціоналу OpenCart, застосував свої кастомні рішення, які погіршували роботу сайту. Ми розбирились у коді, коментували його і намагались по можливості його скоротити.

Налагоджували роботу Бітрікс 24 та 1С.

Спочатку хостинг сказав нам одну інформацію, щодо оплати та переходу на інший тариф, наступного дня техпідтримка стала говорити зовсім інше, та відмовлятися від своїх слів. Також, вони не допомагали з помилками, які виникали на стороні хостингу, весь час говорили “чекайте, скоро все зробимо”, за підсумком чекати довелося довго, і через це ми порекомендували клієнту перейти на інший хостинг. Щоб навіть у нашій відсутності, вони могли спокійно написати техпідтримці, яка допоможе вирішити питання клієнта.

Одного разу перестала працювати функція “оформлення замовлення” на сайті. Розібравшись, ми зрозуміли, що хтось відключив метод оплати, швидко вирішили це питання.

Поправляли по дрібниці помилки, які бачили по верстці.

До

что такое lsi-копирайтинг

Після

что такое lsi-копирайтинг
что такое lsi-копирайтинг

Результат

В результаті всіх правок та тестування ми зрозуміли, що багато часу пішло саме через супутні проблеми. Кастомний код, перенесення сайту через тариф хостингу, спілкування з техпідтримкою хостингу і з розробниками – все це зайняло більшу частину часу. Але це не завадило нам зберегти настрій та зробити все найкраще для нашого клієнта. Також наша команда погодилася проводити всі видимі роботи на сайті вночі, щоб відвідувачів на сайті було менше, тому що на той момент працювала реклама.

Висновки

Цей кейс дався нам нелегко, але завдяки таким урокам ми і наші клієнти стають кращими. За підсумками роботи, ми виправили всі помилки, ідеально відточили роботу всіх супутніх сервісів та зробили приємний редизайн.