Яким сервісом планування ви користуєтесь?

Свого часу, ми зіткнулись з проблемою надлишку різних сервісів планування і систематизації дій. Ми працювали з велікою їх кількістю, кожен раз доводилось розбиратись у чомусь новому, не спати ночами і витрачати купу свого часу.

?Величезною проблемою було те, що для продуктивної роботи нам доводилось користуватись різними додатками: десь писати пости і складати контент план, десь вести звіти і контролювати оплати, створювати канбан дошки і тд.

І тут, в один прекрасний день ми знайшли Notion. Ми до кінця не вірили, що це буде останній додаток в якому нам доведеться розібратись. Але, поки з кожним днем ​​ми знаходимо все нові і нові переваги цього сервісу.

?Так ось, якщо коротенько, то Notion — це додаток, який замінить вам велику кількість сторонніх сервісів. У ньому, можна робити абсолютно різні завдання. Починаючи зі списку «А щоб подивитись ввечері?!», закінчуючи складними базами клієнтів.

?Загалом, якщо ви ще не користувалися Notion, то ви точно не пошкодуєте. Єдиний нюанс, до нього (як і до інших нових додатків) потрібно звикнути, та й інтерфейс у нього англійською. Але не поспішайте панікувати або закривати пост, як люди які перевірили сервіс на собі можемо заявити, що там все інтуїтивно зрозуміло. А вже через тиждень, ви налаштуєте Notion під себе і все стане набагато зручніше?

Хто вже користувався цим сервісом розкажіть як вам??

Комментарии (2)

  • Маргарита

    Информация получена спасибо. Все таки лучше обратиться в центр психического здоровья. Только обязательно в проверенный, с хорошими специалистами иначе толку не будет.

  • Это точно, неопытный врач сделает только хуже. Я знаю один хороший центр психической помощи https://mypsyhealth.ru . Мы туда маму записали, когда папы не стало. Не сразу, но мама полностью восстановилась и продолжает жить полноценной жизнью.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.