fbpx
кейс healler

Кейс Healler cosmetics

Буває, що проекти йдуть важко, багато правок, суперечок із клієнтами. Буває і навпаки, ну ось дуже легко, так, зі своїми нюансами, але по-іншому ніяк!? Про це і йтиметься у статті.
До нас за рекомендацією звернулася косметологічна компанія, яка хотіла створити нову торгову марку та упаковку для продукції європейського рівня, оскільки їх головним завданням було виведення бренду на ринок Польщі та інших країн Європи.


Я не буду довго розповідати як ми брифували клієнта, скільки було варіантів дизайну, як шукали цей дизайн логотипу, як перебирали патерни. Хочу відразу, так, ось так ось відразу показати те, що в нас вийшло!

Легкі приємні тони спрямовані на прекрасну стать, наголос на відтінках зеленого показують екологічність, адже вся продукція компанії створена на основі трав і лише натуральних інгредієнтів (не реклама, клієнт все розповідав у невимушеній обстановці). Для патернів вибрали ілюстрації рослин, далі ми використовували ці прийоми під час створення упаковки товару.
48 одиниць упаковки для товару.

Так, всього 48 одиниць, але дизайн повинен бути унікальним, впізнаваним і помітним, щоб його було видно на полицях магазину. Насамперед ми приступили до розробки дизайну для кремів, бальзамів та вазеліну. Вони пакуються в металеві маленькі баночки, тут все просто. Складнощі виникли з поліетиленовою упаковкою, необхідно було вибрати матеріал, так як від цього залежала передача кольору (для нас це було принципово важливо, адже упаковка, яскрава), спосіб спайки пакетів. Вибір упав на ось такий тип пакетів

І ще три варіанти металевих баночок

Наступним етапом у проекті було створення дизайну для пляшечок із кремами. Примітним є те, що виділиться за допомогою етикетки складно, на ринку є безліч різних дизайнів, а ось кришечками практично ніхто не займається. У цьому напрямку ми й попрацювали, додавши фірмового градієнта на кришечки

Після завершення робіт із товарами наступав наступний логічний крок – каталог продукції. Всі сторінки я не хотів би тут показувати, кому буде цікаво, можна запросити у менеджера, покажу мокапчики.

Завдання було розміщення текстів. Їх багато і всі вони важливі, але при цьому потрібно було додати товари та фірмовий патерн без захаращеності сторінок, дотримуючись легкості та простоти.
Нашій команді так сподобалося працювати над цим проектом, що хлопці вирішили покреативити та створили безкоштовну концепцію фірмового дизайну машини для компанії. Healler, вишня на торті, дивимося що з цього вийшло!

Ось такий вийшов проект, обожнюємо свою роботу за можливість творити красу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.