fbpx
кейс ts kitchen

TS Kitchen – брендинг із драйвом

Навколо нас безліч крутих проектів. Нам дуже пощастило працювати з неймовірно харизматичними клієнтами з Казахстану, які знають свою справу! Хлопці займаються виробництвом таких простих, знайомих кожному, але по-справжньому важливих та потрібних продуктів – кухонного начиння. А амбіції у хлопців крутіші, ніж у Apple. А тепер по-порядку. Клієнт спочатку хотів відбудуватися від конкурентів неабияким креативом. Нам дали повну свободу дій, та повністю довіряли нашим рішенням. Першим завданням було упорядкувати логотип TS Kitchen, тому що те, що показали спочатку було, м’яко кажучи, “Не дуже”. Ось який логотип дістався від нашого колеги з цеху

А це робота нашого дизайнера

Підібрали сучасні шрифти, спростили елементи та прибрали непотрібні обрамлення та тіні родом із 2012 року. Загалом логотип вийшов красивим, сучасним і відповідає важливому критерію, який є у нашої агенції – “Його може повторити дитина”, а отже, і дорослий легко його запам’ятає і дізнаватиметься!
Наступним етапом було розробити дизайн етикетки для сковорідок та млинців. Отримавши від клієнта “ножі” у такому вигляді

ми розпочали створення концепцій. За умовами договору ми повинні були створити 3 варіанти і від них відштовхуватися, але дуже любить наш арт-директор дивувати і перевершувати очікування клієнта, ось що вийшло в результаті.

5 крутих концепцій з ілюстраціями, патернами та смачні фото. І як це часто буває, при виборі концепцій вході переговорів ми взяли все найкраще з 5 концепцій і зробили одну, але трохи пізніше.

Зараз хочу зупинитися на важливому елементі брендингу компанії – персонажі чи герої бренду. Так, ми пішли від зворотного і на одній із концепцій ілюстратор намалював брутального татуйованого кухаря, який відображав характер бренду клієнта та його команду загалом. Ідея клієнту сподобалася, і ми почали з нею працювати і розвивати.

Згодом ми навіть адаптували персонажа під реальні фото замовників для використання на аватарках месенджерів та соціальних мереж. Оскільки клієнти багато спілкуються з керівниками відділів закупівель, директорами та власниками роздрібних мереж, це було важливим елементом брендингу компанії.

Повернімося до суті проекту. Працюючи над персонажем, паралельно виконувалася основне завдання контракту – дизайн упаковки сковорідок та іншого кухонного начиння. У другому етапі ми поєднали кілька концепцій в одну, взявши все найцікавіше

Після визначення фінальної концепції ми розпочали підбір колірної гами, оскільки важливо відокремитися від конкурентів та привертати увагу кінцевого покупця!

І в результаті вийшов ось такий готовий варіант. Так, кухар став світлішим

slightly smiling face

І знаєте що, дуже приємно бачити результат своїх праць на живих фото, та ще й у продажу!

На цьому наша співпраця лише розпочалася, на черзі була упаковка для кришок від каструль.

І закінчили співпрацю у 2020 році милою листівкою для партнерів та дорогих клієнтів TS Kitchen

Далі ще багато спільних крутих проектів, як мінімум створення унікального сайту бренду для ринку Казахстану та СНД!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.